Doplnkov

Fakturoid

 • Podnikanie je vďaka nemu jednoduchšie a inteligentnejšie.
 • Vystavte profesionálnu faktúru za pár minút a odkiaľkoľvek.
 • Odosiela účtovné doklady online a bez chýb. 

O službe

Ušetrite čas a nechajte Fakturoid, aby veci automatizoval za vás. Pripojte svoj eshop k robotovi. Prezentujte sa svojim klientom krásnou faktúrou. Vyberte si z piatich vzhľadov, ktoré si môžete farebne prispôsobiť a pridať vlastné logo alebo podpis. Vďaka webovej fakturácii dostanete zaplatené rýchlejšie.

 • Prestaňte podnikať naslepo
  Štatistiky faktúr vám ukážu čísla, ktoré potrebujete. Obrat, náklady, peňažný tok alebo zisk za rôzne obdobia sú dané. Určite oceníte aj jednoduché finančné plánovanie, rebríčky najväčších zákazníkov alebo možnosť robiť vlastné analýzy pomocou štítkov.

 • Bezproblémové účtovanie nákladov
  Získajte lepší prehľad o svojich financiách - budete mať vždy aktuálne štatistiky. Zároveň si zjednodušíte zasielanie dokumentov účtovníkovi. Faktúry si môžu kedykoľvek stiahnuť.

 • Spokojný účtovník
  Blíži sa termín uzávierky a váš účtovník vás naháňa e-mailami a telefonátmi, pretože niečo chýba? Poskytnite jej prístup k svojmu účtu Fakturoid, aby mohla všetky dokumenty exportovať do svojho účtovného softvéru alebo ich kedykoľvek uzamknúť, aby sa zabránilo neželaným zmenám po zaúčtovaní.

Ponuka individuálnych prepojení cez agentúry:

Pripojenie API sa realizuje pomocou hotového mostíka od jedného z nižšie uvedených integrátorov alebo individuálne v spolupráci s externou agentúrou.