Doplnkov

Mall

  • Okrem vlastných produktov ponúka internetový obchod Mall aj služby partnerov Mall.
  • Tento doplnok vám umožňuje pripojiť sa k systému Mall Partner, prostredníctvom ktorého sa vaše produkty inzerujú v obchodnom centre Mall.
  • Prvé 3 mesiace predaja sú bezplatné. 

O službe

Získajte nové objednávky pre svoj obchod bez akýchkoľvek marketingových nákladov! Prostredníctvom MALL Partner môžete svoje produkty ponúkať tisícom zákazníkov MALL v šiestich krajinách.

Na akom princípe funguje partnerské trhovisko MALL?

Trh MALL Partner sa dá v niekoľkých vetách opísať tak, že svoje produkty predávate prostredníctvom e-shopu MALL, pričom využívate jeho infraštruktúru a logistické procesy. MALL sa stará o prevádzku, marketing, technický rozvoj a popredajný servis. Ak máte kamenný obchod, nemusíte sa starať o vytvorenie e-shopu alebo online marketing. Je na vás, aby ste odoslali objednávku, portfólio produktov a spravovali vlastné zásoby.

Stojí spolupráca za to?

Veríme, že áno. Snažíme sa, aby spolupráca bola výhodná pre všetky strany a aby náš zákazník dostal najlepšie možné služby v rovnakej kvalite. MALL preto poskytuje základné služby, ako sú služby zákazníkom alebo reklamačné procesy. Investujeme aj do online marketingu a PPC pre produkty našich partnerov. Zároveň si uvedomujeme, že v každej kategórii je iná marža, preto rozlišujeme, či predávate ponožky alebo elektroniku.

Môžem na stránke MALL Partner predávať akékoľvek produkty?

Áno. Vytvárame najväčšiu a najširšiu ponuku výrobkov, a preto neobmedzujeme charakter tovaru, pokiaľ nás neobmedzujú právne predpisy alebo výhradní distribútori. Ak ponúkate tovar, ktorý na MALL ešte nepredávame, radi s vami založíme nové kategórie.

Môže spoločnosť MALL Partner zneužiť informácie o mojich produktoch a predaji?

Naším zámerom nie je akýmkoľvek spôsobom poškodiť našich partnerov. Uvedomujeme si, že MALL rastie spolu so svojimi partnermi, preto sa snažíme o dlhodobú a transparentnú spoluprácu. Nechceme nikoho zvýhodňovať, naopak, vytvárame konkurenčné prostredie s čo najširším portfóliom produktov, ktoré je pre zákazníkov nakupujúcich v MALL to najlepšie.

So službou vás prepoja tieto doplnky:

Ponuka individuálnych prepojení cez agentúry:

Údaje je možné odosielať do služby Mall pomocou kanála Mall vytvoreného spoločnosťou Upgates. Prípadne je možné realizovať pripojenie pomocou hotového mostíka od niektorého z nižšie uvedených integrátorov alebo individuálne v spolupráci s externou agentúrou.