Doplnkov

Abra Gen

https://www.abra.eu/

  • Výkonný informačný systém na riadenie a prevádzku veľkej alebo stredne veľkej úspešnej spoločnosti.
  • Plne modulárny a prispôsobiteľný softvér.
  • Vďaka desiatkam modulov a rozsiahlym možnostiam vlastného vývoja poskytuje prehľad o celej spoločnosti na jednom mieste.

O službe

Informačný systém pre stredné a veľké firmy, ktorý spoľahlivo pokrýva firemné procesy.

Komplexný ERP systém

Vďaka desiatkam modulov a rozsiahlym možnostiam vývoja na mieru vám zaistíme dokonalý prehľad o celej firme na jednom mieste. Umožníme vám efektívne spravovať a riadiť chod firmy, od organizácie obchodnej činnosti cez riadenie zásob, výrobu, poskytovanie služieb až po vedenie účtovníctva, reporting a podporu rozhodovania. ABRA Gen vďaka veľkej variabilite nachádza uplatnenie vo všetkých odvetviach podnikania.

Prinášame špičkové technológie

S obstaraním ERP ABRA Gen získate najnovšie softvérové inovácie: integrované vlastné riešenie Business Intelligence s okamžitou vizualizáciou dát a rozhrania API, ktoré umožňuje prepojiť akejkoľvek aplikácie a zariadiť ich vzájomnú komunikáciu. Informácie máte k dispozícii vždy a všade, napríklad aj na chytrých hodinkách.

Ponuka individuálnych prepojení cez agentúry:

Prepojenie API sa realizuje pomocou hotového mostíka od jedného z nižšie uvedených integrátorov alebo individuálne v spolupráci s externou agentúrou.