Digital Creator

  • Automatická správa darčekových poukazov, digitálnych produktov a elektronických licencií
  • Možnosť vytvárať poukazy s flexibilnými úpravami textu vrátane umiestnenia, písma a farby
  • Podpora všetkých jazykových verzií
  • Úložisko s kapacitou 1 GB pre šablóny poukazov, digitálny obsah a elektronické licencie

Čo vám doplnok prinesie?

Digital Creator je doplnok pre e-shopy na platforme Upgates, ktorý sa zameriava na správu a distribúciu digitálneho obsahu. Tento doplnok je určený na uľahčenie správy darčekových poukazov, digitálneho obsahu a elektronických licencií.

Ako môžem aktivovať a používať doplnok?

Aktivácia doplnku je jednoduchá a intuitívna, prebieha priamo v administrácii Upgates. Po aktivácii doplnku dostanete svoje prihlasovacie údaje a môžete sa pustiť do správy darčekových poukazov, digitálnych produktov a elektronických licencií.

Prečo si vybrať práve tento doplnok a aké sú jeho konkurenčné výhody?

Veľkou prednosťou doplnku Digital Creator je jeho jednoduchosť (pomocou niekoľkých málo klikov sa dostanete k požadovanému výsledku) a tiež možnosť vlastného nastavenia podľa požiadaviek daného e-shopu. Veľmi prívetivá je aj jeho cena (iba 350 CZK za mesiac užívania) a možnosť vyskúšania po dobu 2 mesiacov zadarmo.

Je tento doplnok pre vás vhodný?

Digital Creator ponúka množstvo funkcií, ktoré uľahčujú správu a distribúciu digitálneho obsahu:

  • Neobmedzené odosielanie darčekových poukazov, digitálneho obsahu a elektronických licencií: Táto funkcia umožňuje neobmedzenú distribúciu digitálneho obsahu, čo je ideálne pre elektronické obchody, ktoré predávajú digitálne produkty alebo poskytujú elektronické licencie.
  • Flexibilné vytváranie poukazov. Táto funkcia zahŕňa možnosť zmeny umiestnenia, písma a farby textu na poukaze, čo vám umožní vytvoriť poukazy, ktoré budú zodpovedať značke a štýlu vášho elektronického obchodu.
  • Digital Creator podporuje český, slovenský, anglický a nemecký jazyk, čo umožňuje e-shopom osloviť širší okruh zákazníkov.
  • Úložisko pre šablóny a digitálny obsah. Vďaka tomu môžu e-shopy ukladať a spravovať svoj digitálny obsah na jednom mieste.

 

Cena

Cena za službu Digital Creator je stanovená na mesačný paušál 350 Kč bez DPH. Tento paušál zahŕňa všetky vyššie uvedené funkcie a zaručuje prevádzku doplnku na stabilnom serveri. Pripojenie a prvá integrácia nie sú spoplatnené.

Akcie pre nových registrovaných

Digital Creator ponúka špeciálnu ponuku pre nových používateľov, ktorí sa rozhodnú vyskúšať jeho služby. Po registrácii má každý používateľ možnosť používať všetky funkcie doplnku 2 mesiace úplne zadarmo.

Táto ponuka je ideálna pre tých, ktorí si nie sú istí, či je Digital Creator tou správnou voľbou pre ich e-shop. Vďaka tomuto skúšobnému obdobiu si môžu používatelia vyskúšať všetky funkcie doplnku bez toho, aby sa zaviazali platiť mesačný poplatok.


Čo ešte môžete získať?

Za tvorbou doplnku Digital Creator stojí firma Dokamar.

A čo o sebe firma Dokamar hovorí?

Vyvíjame software aj hardware na mieru, ktorý vám ušetrí čas, námahu aj peniaze. Zameriavame sa predovšetkým na webové aplikácie, dokážeme vám však pomôcť s integráciou systémov a tiež s optimalizáciou volania rozhrania API.Poradíme si aj s drobnou elektronikou alebo plochými spojmi na mieru. A vieme toho ešte oveľa viac. Pre užívateľov e-shopov na platforme Upgates sme okrem Digital Creatoru vyvinuli doplnok Workflow Assistant, ktorý zefektívňuje prácu s objednávkami.

Neviete si s niečím rady? Neváhajte sa nám ozvať ↓

upgates@dokamar.cz

+420 732 441 511

Posledná aktualizácia: